Elektronika modelarska

Zdjęcia (z) samolotów

Brak grafik

Polecamy produkty FPV

bec1
BEC 6V 3A
12,00 zł

moduł GPS-GLONASS i magnetoemtruModuł GPS-GLONASS oparty o chipsecie MTK MT3333 zawiera scalone odbiornik wbudowaną anteną na pasma: GPS oraz GLONASS z wbudowaną anteną. Umożliwia wyszukiwanie do 99 satelitów, oraz jednoczesne śledzenie 33 z nich. Bardzo wysoka czułość odbiornika wynosząca -165dBm pozwala na szybkie skompletowanie danych z wystarczającej liczby satelitów. Obsługa dwóch systemów nawigacji satelitarnej daje większa precyzję pozycjonowania co widać w postaci mniejszych wskaźników rozmycia precyzji VDOP i HDOP w porównaniu z systemem GPS.

Szybka aktualizacja danych 10Hz (5Hz z obsługą systemów wspomagających SBAS takich jak EGNOS na terenie Europy) czyni ten moduł odpowiednim do nawigacji modeli latających.

Moduł wyposażony jest opcjonalnie jeden z 3 typów magnetometru czyli elektronicznego kompasu. Dostępne są wersje modułu z układami: MMC3140 produkcji Memsic, MAG3110 produkcji Freescale oraz HMC5883 produkcji Honywell lub wersja bez magnetometru.

Moduł posiada własny stabilizator napięcia, dzięki temu może pracować z niestabilizowanym źródłem zasilania o dosyć szerokim zakresie napięć. Jest przystosowany do umieszczenia w obudowie Z-47

 

Dane techniczne:

SDK

Kup GPS-GLONASS w PitLab.Sklep Kup moduł GPS-GLONASS w PitLab.Sklepie

Lataj bezpiecznie swoim UAV