Elektronika modelarska

Zdjęcia (z) samolotów

Brak grafik

Polecamy produkty FPV

Projekty

Artykułu opisujące projekty Pitlaba

Ostatnio miałem wywrotkę na rowerze i w rezultacie wylądowałem w szpitalu. Oczekuję na operaję i przez najbliższy czas nie jestem w stanie obsłużyć zamówień. Proszę o wyrozumiałość, zaległości będę nadrabiał gdy wrócę do domu. 

Od 25 maja wchodzi w życie rozporzadzenie RODO o ochronie danych osobowych. Jednym z wymogów jest konieczność poinformowania osób, których dane sa przetwarzane o przysługującym im prawach.

Wasze dane osobowe podane podczas zakupów są należycie zabezpieczone, regularnie backupowane i nie są udostępniane osobom trzecim.

Macie prawo do wglądu, sprostowania, ograniczenia zakresu przetwarzania (np. rezygnacja z newsletterów) a nawet do ich trwałego usunięcia czy złożenia skargi na mnie.

Możliwie szczegółowo zostało to opisane w Regulaminie PitLab.Sklepu w rozdziale o polityce prywatności.

Aplikacja FPV Tracker na system Android pozwala na monitorowanie na mapie Google bieżącej pozycji samolotu wyposażonego w System FPV. Aplikacja pobiera bieżące dane ze Stacji Naziemnej. Możliwe jest też definiowanie nowej trasy w warunkach terenowych i wysłanie jej bezpośrednio do OSD. Aplikacja może być pobrana ze sklepu Google Play. Więcej informacji można znaleźć w dokumentacji podręczniku użytkownika (EN).

FPV Tracker

Kolega Piotr napisał kilkuczęściowy artykuł o FPV, który ukaże się w kilku najbliższych wydaniach Modelarza. Samolot opisywany w artykule jest wyposażony w nasz System FPV. Zapraszam do lektury.

Modelarz

Samoloty testowane w artykule będące nośnikami System FPV są opisane przez autora artykułu na forum modelarskim. Są to Ranger EX 2.0 m FPV oraz 2600 FPV. Można tam doczytać mnóstwo szczegółów konstrukcyjnych i eksploatacyjnych oraz zadać pytanie autorowi.

Podkategorie

Zagadnienia związane z komputerem pokładowym AutoPitLot

Zagadnienia związane z wariometrem SkyAssistant

Zawiera informacje o systemie przeznaczonym d lotów FPV skłądajacym się z OSD (On Screen Display) czyli graficznej nakładki na obraz przesyłany z kamery, Autopilota dla bezzałogowych systemów latających oraz stacji naziemnej odbierającej telemetrię z bezzałogowego samolotu, wyposażonej w sterownik anteny śledzącej, diversity i loger.

Zagadnienia związane z interfejsem do modelarskiego symulatora FMS

Zagadnienia związane z działalnością firmy Pitlab

Lataj bezpiecznie swoim UAV