Elektronika modelarska

Zdjęcia (z) samolotów

Brak grafik

Polecamy produkty FPV

Zacznij latać patrząc na świat z perspektywy pilota

Własnoręczne pilotowanie samolotu jest jednym z najbardziej emocjonujących doświadczeń. Pozwala podziwiać krajobrazy z lotu ptaka i czuć się jak prawdziwy as przestworzy. Stań się jeszcze lepszym pilotem i rozbuduj swój model o System FPV. Jest to niezbędne ułatwienie każdej podniebnej wyprawy. Czy to lot widokowy, czy specjalna misja – interfejs OSD sprawi, że każdy lot dostarcza niebywałą frajdę. W PitLab dostarczamy rozwiązania, dzięki którym Twój samolot zawsze wróci do bazy, nawet jeśli wyleci poza zasięg sterowania. Jeżeli zdefiniujesz mu lotnisko, sam na nim wyląduje.

Nie musisz już żmudnie walczyć z porywami wiatru - teraz odciąży Cię stabilizator lotu w autopilocie. Ponadto możesz nawigować zarówno nocą, jak i lecąc w samym środku chmury, dzięki sztucznemu horyzontowi oraz wskaźnikom prędkości i wysokości. Jeżeli lot tak Cię wciągnie że przegapisz zachód słońca to dzięki wizualizacji pasa i systemowi ILS wylądujesz nawet nocą na nieoświetlonym lotnisku.

Asystent Wiatru sprawdzi prędkość i kierunek ruchu powietrza na wysokości lotu, tak, byś wiedział czy lecisz z wiatrem czy pod wiatr. Oszczędzisz energię nabierając wysokości we wznoszących prądach powietrza, które pokaże Ci Asystent Termiki. Antena śledząca podąży za Twoim modelem i pozwoli na wielokrotne zwiększenie zasięgu lotu, a także ułatwi odnalezienie modelu na niebie. Zestaw czujników i kontrolek wyświetlanych na ekranie da Ci wgląd w bieżący stan instalacji samolotu. Automatyczna statystyka lotu podpowie nawet kiedy należy zawrócić, aby wystarczyło energii na powrót.

 

Jednym słowem: wyposaż się w System FPV a trudne zadania wymagające lat doświadczeń staną się intuicyjnie proste.

Lataj bezpiecznie swoim UAV