Elektronika modelarska

Mikołajki 2018Tradycyjnie jak to było od kilku lat z okazji mikołajek robimy 15% promocję na wszystkie produkty oferowane w sklepie. Niech to będzie tydzień okalający datę 6 grudnia czyli od 2 do 8 grudnia. Wszystko co będzie zamówione i opłacone w tym czasie, nawet jeżeli fizycznie zabraknie w PitLab.Sklepie (nie powinno, ale zawsze może) będzie sprzedane w promocyjnej cenie. Słowem - kluczem uruchamiającym promocję będzie: Mikołaj wpisane w pole kuponu podczas zamawiania.

Jest to odpowiedź na organizowane przez branżę handlową czarne piątki, wyprzedaże itp. O ile rozumiem te sprawy wynikają z natury tej branży gdzie towary promowane mechanizmami takimi jak moda starzeją się i muszą być wypchnięte z magazynów. W naszej branży produkcyjnej nie ma tego zjawiska. Sprzęt sprzedany kilka lat temu jest odmładzany pojawiającą się zupełnie za darmo nową funkcjonalnością.

Mimo wszystko chcemy dać Wam szansę abyście bazując na tradycji naszej kultury skorzystali z możliwości tańszego uzupełnienia swojej bazy sprzętowej i przy okazji zostawili u nas kilka złotych :-)

Lataj bezpiecznie swoim UAV

Logowanie