Elektronika modelarska

W obsłudze sklepu dodałem płatności kartami oraz bitcoinem a także dołożyłem nową usługę kurierską DPD, w związku z tym muszę formalnie poinformować Cię o aktualizacji Regulaminu PitLab.Sklepu opisującego kanały płatności i dostawy.

 

bitcoinPłatności bitcoinem traktuje jako ciekawostkę, testowanie nowej technologii transferu pieniędzy z pominięciem tak kochanego przez wszystkich systemu bankowego. Dopóki w Polsce mamy darmowe przelewy, płatność bitcoinem nie jest specjalnie atrakcyjna ofertą. Poza tym mało kto posiada bitcoiny, trzeba je kupić na giełdzie lub wydobyć samemu przy pomocy specjalistycznej koparki jednak nie jest to w polskich warunkach opłacalne. Bitcoin jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny na rynku międzynarodowym gdzie transfer pieniędzy jest dosyć kosztowny i czasochłonny, wtedy szybki i bezprowizyjny bitcoin jest ciekawą alternatywą. Zapraszam do testowania nowej technologii choćby dlatego że można. Dużo informacji o tej walucie można znaleźć na polskiej stronie bitcoina. Są tam opisy funkcjonowania systemu, kursy wymiany i linki do giełd wymieniających bitcoiny oraz wiele ciekawostek i informacji bieżących ze świata tej kryptowaluty.

 

DPDNawiązałem też współpracę z kolejną firmą kurierską. Oferują usługi kurierskie w cenach lepszych niż konkurencja. Za pomocą tego kanału przesłałem już kilkanaście paczek i jestem zadowolony z jakości usług. Co dla mnie ważne mam jasno sprecyzowane ramy czasowe przekazania przesyłki. W przypadku DHL zamawiam kuriera i przez cały dzień mam zablokowaną możliwość wyjścia z biura. Przy DPD, poczcie i Paczkomatach sam decyduję o czasie wysłania przesyłki, dzięki temu jestem w stanie wysłać przez DPD przesyłkę zamówioną do godziny 16 jeszcze tego samego dnia. Dla poczty godziną krytyczną jest 14 dla małych zamówień i 13 dla większych, dla DHL godzina 12. Paczkomaty działają nieregularnie i przez całą dobę, więc tutaj nie ma problemu.

Lataj bezpiecznie swoim UAV

Logowanie