Elektronika modelarska

Autopilot DedalusWłaśnie rozpoczęliśmy testy beta autopilota Dedalus. Grupa zaufanych pilotów oblatywaczy odebrała lub jest w trakcie odbierania zestawów testowych. W kilku następnych tygodni powinniśmy wiedzieć o urządzeniu znacznie więcej, wykryć i dopracować wszelkie niedociągnięcia wielu dziecięcego. Pomimo serii testowej wszystkie algorytmy pochodzą z naszego wcześniejszego autopilota wchodzącego w skład Systemu FPV, więc nie powinno być dużych niespodzianek.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do grupy testerów, to kilka zestawów Dedalus oraz poszczególne części osobna są jeszcze wystawione w PitLab.Sklepie. Ze swojej strony gwarantuję że gdyby potrzebne okazały się jakieś poprawki sprzętowe to wykonam je nieodpłatnie w ramach gwarancji.

Osoby zainteresowane przetestowaną, komercyjną wersją autopilota Dedalus zapraszam do sklepu w przyszłym sezonie.

 

Inne nowości w PitLab.Sklepie

Słuchawka EA-801AZnalazłem fajną słuchawkę nauszną EA-801A, idealną do używania z radiem wariometru SkyAssistant. Pasuje do obu radii: Intek MT-3030 oraz Midland G7-XTR, jest wygodna bo jest zaczepiana na małżowinie a nie wtykana do ucha. Wygląda solidnie i chciałbym ją na stałe wprowadzić do oferty. Zanim to zrobię chciałbym Cię prosić o przetestowanie jej.

Słuchawka kosztuje 19zł. Jeżeli kupisz ją i napiszesz krótką recenzję w polu "Opinie" na stronie sklepowej dostaniesz indywidualny kod rabatowy na kwotę 19zł, czyli słuchawka kosztuje napisanie recenzji. Na recenzje czekam do zimy czyli do 22 grudnia.

 

Obudowa stacji naziemnejNiedawno w sklepie pojawiła się obudowa Stacji Naziemnej wykonana z czarnego laminatu G10. Jest dostarczana w formie zestawu do samodzielnego złożenia. W zestawie są wszystkie niezbędne śrubki i nakrętki, kołki dystansowe i oczywiście wycięte ścianki. Też chciałbym znać Twoją opinię. W sklepie są 2 sztuki. Za złożenie i napisanie opinii daję kod rabatowy na kwotę 25zł. Na opinie czekam również do zimy.

 

Lataj bezpiecznie swoim UAV

Logowanie