Elektronika modelarska

Firma

Mikołajki 2018Tradycyjnie jak to było od kilku lat z okazji mikołajek robimy 15% promocję na wszystkie produkty oferowane w sklepie. Niech to będzie tydzień okalający datę 6 grudnia czyli od 2 do 8 grudnia. Wszystko co będzie zamówione i opłacone w tym czasie, nawet jeżeli fizycznie zabraknie w PitLab.Sklepie (nie powinno, ale zawsze może) będzie sprzedane w promocyjnej cenie. Słowem - kluczem uruchamiającym promocję będzie: Mikołaj wpisane w pole kuponu podczas zamawiania.

Jest to odpowiedź na organizowane przez branżę handlową czarne piątki, wyprzedaże itp. O ile rozumiem te sprawy wynikają z natury tej branży gdzie towary promowane mechanizmami takimi jak moda starzeją się i muszą być wypchnięte z magazynów. W naszej branży produkcyjnej nie ma tego zjawiska. Sprzęt sprzedany kilka lat temu jest odmładzany pojawiającą się zupełnie za darmo nową funkcjonalnością.

Mimo wszystko chcemy dać Wam szansę abyście bazując na tradycji naszej kultury skorzystali z możliwości tańszego uzupełnienia swojej bazy sprzętowej i przy okazji zostawili u nas kilka złotych :-)

Tegoroczną noc muzeów spędziliśmy na Mińskiej 65 gdzie  pod patronatem PAP odbywała się wystawa "Zadziwiające technologie".

W wielkiej postindustrialnej hali, obok kilkunastu innych wystawców prezentowaliśmy nasz System FPV.

Zadziwiające technologie

Joomla logoStrona pitlab.pl i PitLab.Sklep zostały przeniesiona na nowy serwer i nowe wersje oprogramowania. Różnice wizualnie nie są duże, natomiast funkcjonalność i względy bezpieczeństwa zostały uwspółcześnione. Teraz strona jest responsywna i lepiej wyświetla się na urządzeniach mobilnych. Mogą być jeszcze drobne niedociągnięcia wizualne, postaram się jak najszybciej je poprawić.

Jeżeli zaobserwujesz jakiś błąd, którego nie wyłapałem podczas testowania daj mi proszę o tym znać na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W obsłudze sklepu dodałem płatności kartami oraz bitcoinem a także dołożyłem nową usługę kurierską DPD, w związku z tym muszę formalnie poinformować Cię o aktualizacji Regulaminu PitLab.Sklepu opisującego kanały płatności i dostawy.

 

bitcoinPłatności bitcoinem traktuje jako ciekawostkę, testowanie nowej technologii transferu pieniędzy z pominięciem tak kochanego przez wszystkich systemu bankowego. Dopóki w Polsce mamy darmowe przelewy, płatność bitcoinem nie jest specjalnie atrakcyjna ofertą. Poza tym mało kto posiada bitcoiny, trzeba je kupić na giełdzie lub wydobyć samemu przy pomocy specjalistycznej koparki jednak nie jest to w polskich warunkach opłacalne. Bitcoin jest zdecydowanie bardziej atrakcyjny na rynku międzynarodowym gdzie transfer pieniędzy jest dosyć kosztowny i czasochłonny, wtedy szybki i bezprowizyjny bitcoin jest ciekawą alternatywą. Zapraszam do testowania nowej technologii choćby dlatego że można. Dużo informacji o tej walucie można znaleźć na polskiej stronie bitcoina. Są tam opisy funkcjonowania systemu, kursy wymiany i linki do giełd wymieniających bitcoiny oraz wiele ciekawostek i informacji bieżących ze świata tej kryptowaluty.

 

DPDNawiązałem też współpracę z kolejną firmą kurierską. Oferują usługi kurierskie w cenach lepszych niż konkurencja. Za pomocą tego kanału przesłałem już kilkanaście paczek i jestem zadowolony z jakości usług. Co dla mnie ważne mam jasno sprecyzowane ramy czasowe przekazania przesyłki. W przypadku DHL zamawiam kuriera i przez cały dzień mam zablokowaną możliwość wyjścia z biura. Przy DPD, poczcie i Paczkomatach sam decyduję o czasie wysłania przesyłki, dzięki temu jestem w stanie wysłać przez DPD przesyłkę zamówioną do godziny 16 jeszcze tego samego dnia. Dla poczty godziną krytyczną jest 14 dla małych zamówień i 13 dla większych, dla DHL godzina 12. Paczkomaty działają nieregularnie i przez całą dobę, więc tutaj nie ma problemu.

Kontynuuję ścieżkę poszerzenia oferty materiałów konstrukcyjnych do produkcji wielowirnikowców. Tym razem w ofercie PitLab.Sklepu pojawiły się kompozytowe rury plecione z włókna węglowego nazywanego potocznie carbonem. Materiał oznaczony jako 3K ma poszczególne nitki wykonane z 3 tysięcy cienkich włókiem węglowych. Charakterystyczny dla kompozytów węglowych splot "twill" zapewnia wysoką wytrzymałość mechaniczną w porównaniu do klasycznych laminatów.

Wszystkie rury są cięte na długość 1m, każda ma foliową koszulkę. Sprzedawane są w kartonowych tubach.

Rury kompozytowe carbon splot twill

 

Lataj bezpiecznie swoim UAV

Logowanie