Elektronika modelarska

Zespół testerów razem z użytkownikami codziennie dostarczają nowe pomysły na funkcjonalność naszego Systemu FPV składającego się obecnie z  OSD i Autopilota. Mam przyjemność opublikować nową wersję oprogramowania 2.09 zawierającą wiele  nowej funkcjonalności oraz poprawki dostrzeżonych błędów. Pełen opis zmian wnoszonych przez tą wersję znajduje się na stronie "Do pobrania" naszego Systemu FPV

W ostatnich dniach skończyłem opracowanie płytki do testowej wersji Stacji naziemnej i wysłałem ją do produkcji. Ta wersja będzie wykonana tylko w 15 egzemplarzach wyłącznie do celów beta testów. Po zakończeniu testów i wyciągnięciu wniosków zostanie wykonana wersja produkcyjna i wtedy rozpoczniemy sprzedaż.

Obecnie płytka wygląda tak na obrazkach poniżej (kliknij na obrazku aby go powiększyć)

Groundstation PCB top layergroundstation PCB bottom layer

 

 

Stacja naziemna będzie zawierała duży wyświetlacz LCD z ekranem dotykowym, sterownik anteny śledzącej, 2-kanałowe diversity, gniazdo karty micro SD do logowania danych telemetrycznych, pomiar prądu zużywanego przez stację i będzie umieszczona w plastikowej obudowie.

 

Dołącz do naszej społeczności i pomóż nam tworzyć najlepszy System FPV na świecie!

Jesteśmy zrzeszenia na forach o zasięgu ogólnoświatowym takich jak RC Groups oraz krajowych RC-FPV.pl gdzie mamy swoje wątki o OSD, Autopilocie i Stacji naziemnej.  

Lataj bezpiecznie swoim UAV

Logowanie