Elektronika modelarska

W bieżący weekend i poniedziałek 22 kwietnie firma będzie nieczynna. Świętujemy śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Zamówienia złożone w czasie świąt zostaną obsłużone we wtorek 23 kwietnia. Za utrudnienia przepraszam i życzę wesołych świąt.

 

W PitLab.Sklepie są już dostępne kompletne zestawy zawierające OSD, Autopilota oraz OSD i Autopilota razem. Wprowadziłem je po czasie umożliwiającym rozpoznanie potrzeb pierwszych użytkowników. W dalszym ciągu można samemu skomponować zamówienie z elementów składowych, wtedy zestawy  pełnią rolę przykładów kompletacji.

Pełny komplet (pełny na obecną chwilę, bo docelowo będzie zawierał jeszcze sterownik anteny śledzącej) składa się z kanapki OSD i AP połączonych poliamidowymi kołkami dystansowymi, czujnik prądu 50A, klawiaturę do nawigacji po menu OSD, moduł odbiornika GPS, kable do kamery, do nadajnika AV, do GPS oraz 7 kabli do odbiornika RC.

komplet OSD i Autopilot

 

 

Komplet zawierający OSD jest uboższy od powyższego o Autopilot oraz kable do odbiornika RC. Żeby zachować możliwość sterowania w locie dodany jest kabel OSD RC

Zestaw OSD

 

Zestaw z Autopilotem przeznaczony jest jako rozbudowa zestawu OSD i zawiera tylko elementy, których nie ma w zestawie OSD czyli płytkę AP, kołki i 6 kabli AP_RC.

zestaw Autopilota

Lataj bezpiecznie swoim UAV

Logowanie